Книжкові новинки

Книжкові новинки бібліотеки №13.


Нові книги у фонді бібліотеки №13. 


Нові книги у бібліотеці №13. 





 Валентин Тарнавський. Порцеляновий острів. Повісті, оповідання - К.: ''Преса України'', 2013. - 416 с.

    До книжки "Порцеляновий острів" Валентина Тарнавського (1951-2008), творчість якого залишила яскравий слід в історії української прози вісімдесятих років XX століття, увійшли повісті "Дисертація", "Нуль", оповідання "Дерево життя", "Супермен", "Алібаба" та інші. Це зібрання кращих творів письменника, які зробили відчутний вплив на естетичні пошуки найбільш глибоких прозаїків з багатої на імена когорти вісімдесятників. Творчість письменника органічно поєднала кращі традиції української та європейської прози кінця минулого століття.


   Богдан Жолдак. Яблука з райського саду. Оповідання і мініповісті - К.: "Преса України", 2013. - 336 с.

    Богдан Жолдак - беззаперечний майстер української прози. За його сценаріями знято художні фільми "Запорожець за Дунаєм", "Відьма" тощо. Для його творів характерні комічний сюжет, парадоксальність кофлікту. 

Книга автора принесе неабияке задоволення шанувальникам прози, котра показує життя таким, яке воно є.

      Юрій Косач. Володарка Понтиди. Роман мого прадіда - К.: "Преса України", 2013. - 432 с.

  Юрій Косач - належить до українських прозаїків XX століття. Його авантюрний роман "Володарка Понтиди" - перлина української прози. Вишукана мова, динамічний сюжет, образ романтичного героя, що стає жертвою любовної жаги до княжни Тараканової - все це перетворює роман у знахідку для справжніх літературних гурманів.


  Іван Козаченко. Зимовий птах. Вибрані вірші. Спогади. - К.: "Преса України", 2013. - 160 с.

 До книжки вибраного відомого українського поета ввійшли вірші з різних збірок: "Аркан срібний", "Відеохронопис", "Обітована", ранні та останні вірші, а також спогади про нього.






    Андрій Кондратюк. Хутір. Роман. - К.: "Преса України", 2013. - 848 с.

  Кожний роман Андрія Кондратюка приходить до читача через роки його написання, як і цей. Реалістично-романтичні традиції українського класичного письменства не загубилися поміж сучасного постмодерністського штукатурства, а розвиваються, являючи правдивої і художньої сили народу. І роман "Хутір" - тому яскраве підтвердження.

Комментариев нет:

Отправить комментарий