Українську пісню знають у всьому світі. Зокрема, у фонді України в ЮНЕСКО нараховується близько 15 тисяч творів і це найбільша збірка пісень міжнародної організації.
Пісня споконвіків була для українського народу невід’ємною частиною буття. Чи то посівна, чи то жнива, чи то народження дитини, чи то утрата рідного, на всі свята і під час війни. Українці оспівували все, що було на серці, у піснях виливаючи душу, свою надію, віру, любов.
Українські патріотичні пісні не тільки допомагають нам психологічно і повертають нам себе справжніх, істинних, а й наближають нашу перемогу.
"Нас весна не там зустріла" (сл.: Й. Струцюк, муз.: О. Гаркавий), "Хай живе вільна Україна" (сл.: М.Шапошник, муз.: П.Процько, Ю.Марштупа), "Гей, чуєш ти, сину" (українська народна пісня) - пролунали такі пісні на занятті клубу пісні "Надія" бібліотеки №13.
Українська пісня є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею.
Зараз, у непростий для нашої країни час, кожен із нас ділиться частинкою своїх можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, щирості та відданості, долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.
Немає коментарів:
Дописати коментар