понеділок, 1 червня 2020 р.

Катерина Дем’янчук "Легенди Замків України"

#бібліотеки_Соломянки #бібліотека_13 #бібліопідвальчик_на_відрадному #бібліотека_і_карантин #бібліотека_onlinе #ПРОЧИТАННЯ
#книги_фонду
#читають_діти

   У Міжнародний день захисту дітей почитайте дитині книжку. Проведіть її у чарівний світ подорожей та легенд.
   Вас обов'язково повинна зацікавити книга-віммельбух з фонду бібліотеки 13 «Легенди Замків України» Катерини Дем’янчук.
Чи багато ми знаємо історій про легендарні старовинні споруди – замки – нашої України? Чим особливим запам’ятається кожен із них нам та нашим дітям? Як весело та ненав’язливо розвинути в малюків під час подорожі пам’ять та спостережливість? Відповіді саме на ці питання містить видання «Легенди Замків України». Великий, але зручний для читання і розглядання ілюстрацій формат. Достовірні факти про кожен замок та легенди, про його історію із ігровими завданнями зроблять подорож в історичні місця пам’ятною як для дорослих, так і для малюків. А кілька сторінок, відведених для світлин із подорожей у ці замки, залишаться для спогадів на довгі роки.
   Велика, яскрава та цікава книга-віммельбух «Легенди Замків України» Катерини Дем’янчук цього разу покличе дорослих та дітей на екскурсію старовинними пам’ятками, які можна назвати візитівкою нашої держави. Ці місця знають не лише у нас, а й у всьому світі. Тут творилася українська історія, залишаючи легенди і формуючи сучасність. Так, на острові Хортиця ріс колись червоний дуб, під яким збиралися козаки Січі, щоб вирішувати долю рідних земель. Легенда каже, що з цього дуба листя восени не опадало, а лише червоніло і залишалося зимувати на дереві. Містична легенда Свірзького замку змушує відвідувачів із насторогою реагувати на двері, які самі по собі зачиняються. А раптом побачиш ту дівчину, яка блукає досі коридорами фортеці?
   Любі дітки! Вирушаймо на екскурсію Замками України. На сторінках цієї книжки герої легенд загубили щось дуже важливе. Прочитайте легенду, знайдіть головних героїв і допоможіть їм відшукати все загублене.
І не дивуйтеся, що після вивчення книги захочеться побачити все власними очима. А ще відвідайте ці місця з батьками, сфотографуйте і приклейте фотографію у книжку на згадку. Для ваших фото з історичних місць відведено кілька сторінок у цій же книзі.
 Маленьким читачам такі історії запам’ятаються надовго.
Так, маленька Маша, взявши з мамою у Ольги В'ячеславівни на абонементі бібліотеки 13 ще до карантину цю яскраву книжечку з великою кількістю об’єктів, які доволі цікаво розглядати, і почала вивчати найвідоміші замки на Україні.






Немає коментарів:

Дописати коментар